Vítají Vás potkýšci z Charming rats

Vítám Vás i já na webu registrované chovatelské stanice laboratorních potkanů.

Naše Chs je registrovaná pod ČSCH u ZO chovatelů morčat a jiných drobných hlodavců od srpna 2009

 

AKTUALITY:

Narodilo se nám krásných 13 miminek!

Uchovnili jsme naše samičky na skoro samé 1! :-)

IN MEMORIAM

Vzdávám hold tomuto úžasnému potkanímu samečkovi Kryštůfkovi, který patřil mé kamarádce WOMI.

Kryštůfku, přeji hodně kamarádů v potkaním nebíčku a spoustu papáníčka a hraček. V mém srdci zůstaneš, jako rozpustilý potkaní chlapeček, kterého jsem měla tu čest poznat...

Fotografie vypůjčená od WOMI z webu: https://www.potkani-forum.cz/viewtopic.php?f=23&t=6297

---------------------

Sraz s posuzovatelkou se odsouvá na začátek listopadu.

---------------------

V týdnu od 12.9. mají moje holčičky sraz s posuzovatelkou, tak nám držte palce, ať uchovníme na samé 1.

 

Potkánci

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Novinky

Miminka jsou na světě

18.09.2011 13:55
Nakonec se 15.9.narodila s menším předstihem miminka Heddwyn z Mouseville. Tatínkem je kulička Nosy Tomino O5 de la Doyle by Gutterboy. Miminka se mají čile k světu. Druhý den jsme pochovaly sedmou holčičku z početného (13-ti členého) vrhu. Doufáme, že ostatní miminka budou na 100% zdravá.

Očekáváme miminka

15.09.2011 15:55
Už je tomu tak, naše chs očekává první vrh - slečny Heddwyn a chlapečka Tomina. Budeme informovat o jakékoli novince. Zatím přejeme holčičce hodně zdravíčka, štěstíčka , sil a zdravá miminka.

Zrušení krytí

26.11.2009 21:52
 Tímto se omlouvám chsKarolinka a chsLucicherry, ale krytí Hermionky a Hanako se neuskuteční z důvodu respiračních potíží v mém chovu. Až do odvolání tedy nebudu nakrývat své samičky. Děkuji za pochopení.

Registrace holčiček

17.11.2009 17:34
před nedávnem jsme uchovnili naše potkaní holčičky: Hermionka, Heather a Heidy - 1, Hanako - 2 a Hašlerka s výhradou. Držme palečky Hermionce a Hanako, které již brzy zamíří za svými ženichy.

Přidány profily

29.10.2009 20:50
 Právě se mi podařilo přidat profily našich potkaních kamarádů, jak holčičích, tak klučičích, tak se jukněte....